Ziema
              

Rakši

Attālums līdz Žagarkalnam 3 km
Attālums līdz Cēsīm 4 km
Vietu skaits kopā 83
Izvietojums 2vietīgi līdz 8vietīgi numuriņi

Atpūtai tiek piedāvāti trīs mājīgi un labiekārtoti guļbūves tipa viesu nami, kuri aprīkoti ar visu nepieciešamo atpūtai un pasākumiem. Par omulību palīdzēs gādāt gan uguns kamīnā gan īsta slapjā pirtiņa, kur piedāvājam pērties ar labi izkaltētām bērzu slotiņām. Pēc labas maltītes iespējams izvingrināt balsi karaoke dziedājumā . Tiem, kuriem patīk pašiem gatavot, patiks pašiem rosīties virtuves zonā, jo atradīsiet visu virtuvei un ēst gatavošanai nepieciešamo aprīkojumu. Iespējams izvēlēties gan atsevišķi vienu no namiņiem, gan abus kopā.

Lejas māja.

Kamīnzāle un slapjā pirtiņa ideāla 20 – 25 cilvēku lielām kompānijām. Tiem, kuriem patīk rūpēties par savu skaistumu, patīkams pārsteigums būs pirmajā stāvā esošais solārijs. Viesu nama otrajā un trešajā stāvā mājīga atpūta un nakšņošana. Piedāvājumā 3 divvietīgi numuriņi otrajā stāvā ar gulēšanu pamatīgās guļbaļķu gultās un papildus guļvietas trešajā stāvā. Kopējais guļvietu skaits līdz 25 personām.

Tiem, kuriem patīk raisīt sarunas intīmākā gaisotnē, noteikti patiks atpūta "mednieku namiņā", to apvienojot ar turpat pirts dīķī noķertas foreles vai stores grillēšanu. Vakara jautrībai piedāvājam karaoke.

Lamu māja.
Pirmajā stāvā kamīnzāle līdz 30 cilvēkiem, slapjā pirtiņa, virtuves zona, karaoke, WC un dušas telpa.
Viesu nama otrajā stāvā nakšņošanai sagatavotas 4 istabiņas un WC ar dušas telpu. Divas istabiņas ar 4 gultām un 2 divvietīgie numuriņi. Ar papildus guļvietām iespējams izguldīt ~ 20 cilvēkus..
Vakara jautrībai iespējams izmantot karaoke, bet mundrumu vakara stundā vai rīta agrumā palīdzēs uzturēt garda kafija.
Par pavisam romantisku noskaņu apkārtnē rūpējas draudzīgā lamu, alpaku un gvanako saime, kura apmetusies pie viesu nama netālu esošajā pļavā. Un ja vien jums būs atbilstošs noskaņojums, tad piedāvāsim Latvijā unikālu iespēju doties romantiskā pārgājienā pa apkārtni vai Gaujas dabas takām kopā ar uzticamajām pavadonēm lamām.
"Lamu māja" ir arī lieliska izvēle uzņēmuma izbraukuma semināram, kur apspriest svarīgus jautājumus un tēmas varēsiet mierīgā un mājīgā lauku gaisotnē.
Darba dienās iespējams izīrēt arī atsevišķas istabiņas ģimenes atpūtai vai mazākai kompānijai.
 
Kamieļu māja.
"Kamieļu mājas" pirmajā stāvā liela, omulīga kamīnzāle, kas piemērota gan viesībām, kāzām, semināriem gan vienkārši atpūtai lielākām kompānijām 70-80 personām. Zālē atrodas arī audio aparatūra ar karaoke mūzikas baudītājiem.
Viesu nama otrajā stāvā atrodas 12 ērti numuriņi ar īpaši platām guļbūves gultām, no tiem četri numuriņi ar labierīcībām – dušu vai vannu.
Trešajā stāvā 7 istabas. Kopējais gultasvietu skaits "kamieļu mājā"- 66.
Ar malku kurināma pirtiņa atrodas pirmā stāvā, tāpat arī labiekārtota virtuve, kur arī paši sev varēsiet pagatavot pilnvērtīgu maltīti, jo virtuve aprīkota visu nepieciešamo gatavošanai uz vietas – gluži kā mājās.
No ārpuses visapkārt "Kamieļu mājai" izvietota plaša terase, tāpēc arī lietus netraucēs ieelpot svaigu gaisu un ieplānoto pikniku.


Kontakti rezervācijai:
cesishotel@gmail.com

Pi Ot Tr Ce Pie Se Sv
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
- Brīvs
- Rezervēts
- Aizņemts